Start » Internetowe sklepy ogrodnicze

Internetowe sklepy ogrodnicze

Wielu z nas, zapalonych działkowców i hodowców, kupuje czasem rośliny lub nasiona przez internet. Podczas takich wirtualnych zakupów jesteśmy wabieni ładnymi zdjęciami i opisami nieraz odbiegającymi od rzeczywistości. Sprzedających rośliny i nasiona w internecie podzieliłbym na dwie grupy: pasjonaci i ci pozostali. Kupujcie tylko od tych pierwszych, ponieważ tylko oni mają właściwe podejście do klienta i do roślin. Sam też często robię zakupy w sieci więc przedstawię wam moje subiektywne spostrzeżenia o sprzedawcach u których kupowałem.

Sadowniczy
Swoje zestawienie zacznę od sklepu, w którym najbardziej lubię robić zakupy. Mają dobre ceny, częste promocje, paczki docierają szybko i są dobrze zabezpieczone. Dobre opisy produktów i zgodne z tym co wysyłają. Sadzonki roślin kopanych przyjmują się bez problemów.

Albamar
Raz kupowałem w tym sklepie i byłem bardzo zadowolony jakością. Zamówiłem kilka sadzonek roślin ozdobnych, wszystkie były w bardzo dobrej kondycji, w 100% zgodnych z opisem z oferty oraz bardzo dobrze zabezpieczone. Asortyment mają bogaty, a do każdego produktu bardzo dobry opis. Po prostu są profesjonalistami z pasją do roślin.

1 Komentarz »

  • rafal pisze:

    Ekstra strona ni pomogla

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Spam protection by WP Captcha-Free